Статті


Золотий тиждень або святковий марафон в Японії

Золотий тиждень або святковий марафон в Японії

Золотий тиждень є загальноприйнятим терміном, що позначає святкування, об'єднані з вихідними, в країнах Східної Азії. Золотий тиждень - один з трьох найбільш жвавих святкових сезонів, не рахуючи Новий Рік і тиждень Обон. Під час Золотого тижня поїзда, аеропорти і місця пам'яток стають особливо багатолюдними, і готелі можуть бути заброньовані, а послуги розпродані заздалегідь.

З нашої статті Ви дізнаєтесь:

  1. Що таке Золотий тиждень .
  2. Які свята припадають на Золотий тиждень.
  3. Особливості святкування .
  4. Як японці проводять Золотий тиждень.

Найпоширеніший відпочинок на травневі свята в нашій країні - пікніки на природі. Тим, кому набридли щорічні шашлики, і хто жадає змінити формат свята, радимо замовляти суші, роли в Суши Wok. В наших магазинах суші і все для суші Ви можете зробити замовлення різноманітних страв японської кухні. Ми доставимо Ваше замовлення ролів, суші, китайської локшини в коробочці у вказане місце. Вам залишиться тільки насолоджуватися відпочинком. Ну а якщо погода раптом Вас підведе, влаштуйте пікнік вдома! Замовляйте роли, суші додому в Києві і наші надшвидкісні кур'єри доставлять Ваше замовлення їжі в самі короткі терміни.

В Японії на Золотий тиждень (яп. 大型连休), також звану Golden Week (яп. ゴールデンウィーク), припадають:

•День Сева (день народження імператора Хірохіто, з 1988 по 2006 називався Днем Зелені, 29 квітня),

•День Конституції (3 травня),

•День зелені (День заснування держави, з 1985 по 2006 називався просто Державним Святом, 4 травня)

•Свято дітей (5 травня).

Як правило, більшість роботодавців Японії дають своїм службовцям у цей тиждень додаткові вихідні, так що життя протягом цих канікул практично завмирає.

День Сева (Сева но хі) - 29 квітня

День Сева - день народження Хірохіто (Імператора Сева). Відзначається 29 квітня, починаючи з 2007 року. Офіційно відзначається не в пам'ять про самого імператора, а в пам'ять про період , що має назву його девізу правління (символічний вираз, що означає період правління царя або імператора). Спочатку 29 квітня святкувався День народження імператора. Після смерті Хірохіто, в 1989-2006 роках 29 квітня святкувався День зелені. Було зроблено кілька спроб оголосити національне свято на честь імператора і періоду Сева. Нарешті, в 2005 році відповідний закон був прийнятий Парламентом Японії. Починаючи з 2007 року, 29 квітня святкується День Сева, а День зелені переміщений на 4 травня.

День конституції (Кемпо кінебі) - 3 травня

Це державне свято - дата набрання чинності післявоєнної конституції 1947 року. Головна її відмінність від попередньої і конституцій більшості інших країн - відмова від війни при вирішенні міжнародних суперечок. У цей день будівля Парламенту Японії відкрита для відвідувачів. Проходять лекції про значення демократичної та пацифістської конституції для Японії. Передовиці газет нерідко присвячені конституції.

День зелені (Мідорі но хі) - 4 травня

День заснування держави з 1985 по 2006 рік називався просто Державним Святом. До 2006 року День зелені святкувався 29 квітня, в день народження імператора Сева. Цей день присвячений довкіллю, так як покійний імператор любив рослини і природу. Перед тим, як 4 травня було оголошено Днем зелені, це було вихідним за законом, згідно з яким день, що випав між двома національними святами, автоматично стає вихідним днем.

Свято дітей (Кодомо но хі) - 5 травня

Цим державним святом закривається Золотий тиждень. До 1948 року це свято є святом хлопчиків (Танго-но секку або Себу - но секку) на противагу Хінамацурі (День дівчаток, 3 березня), але з поправкою в законі було вирішено об'єднати два свята в одному. Однак у сьогоднішньому Дні дітей проглядаються традиції святкування Танго-но секку: будинки прикрашають яскраві матерчаті стяги та іграшкові самурайські шоломи. У цей день сім'ї моляться про здоров'я і майбутньому успіху своїх синів, тримають розтяжки з коропами і виставляють ляльок -самураїв, які символізують силу, міць і успіх по життю.

Золотий тиждень в Азії найпопулярніший час для подорожі. Японські туристи заповнюють готелі по всьому Світу. Золотий тиждень дуже нагадує наші травневі свята - ми також намагаємося виїхати з запорошеного міста на простори природи, або прагнемо відвідати інші країни, змінити обстановку.

Веселих Вам травневих свят!

01.05.2014

← Смотреть другие Статьи

Соціальні мережі
© 2012 — 2018 Мережа магазинів «Суши WOK»
 
РЕГИСТРАЦИЯ
Имя
E-mail (Логин)
E-mail - это Ваш логин на сайте
Пароль
от 6 до 20, латиница, цифры, знак _ -
Повтор пароля
×
ВХОД
E-mail (Логин)
Пароль
  Забыли пароль?
×