Статті


Незвичайні пам’ятки Японії

Незвичайні пам’ятки Японії

Японія не може не вражати російського туриста, вірніше, взагалі будь-якого туриста. У сьогоднішній статті ми зробимо екскурсію по деяких найбільш незвичайним, а місцями навіть дивним, пам'яткам Країни Висхідного Сонця.

З нашої статті Ви дізнаєтесь:

  1. Де розташований найбільший нестандартний океанаріум.
  2. кий будівельний інструмент розрізає Токіо на дві частини.
  3. Який жартівник готовий у будь-який момент пронизати Вас стрілою в саме серце.
  4. Скільки кв.м. займає Музей локшини швидкого приготування.
  5. Над яким островом здіймається герой аніме.

Для того, щоб перейнятися духом Японії, зовсім не обов'язково їхати в Країну Висхідного Сонця. Як відомо, кухня - найважливіша частина культури країни. Японська кухня - це, звичайно ж, суші, роли, локшина в коробочках wok. Наші магазини суші і все для суші створені для любителів і цінителів японської їжі. Сучасні реалії не завжди дозволяють нам насолоджуватися процесом приготування їжі, Суши Wok приходить на допомогу і замість шкідливих бургерів і картоплі фрі пропонує екологічні та корисні страви. У наших магазинах суші і все для суші Ви можете замовити суші, роли додому, а також інші страви японської кухні. Зателефонувавши за нашим номером, Ви можете оформити замовлення ролів, суші, китайської локшини і т.д. на певний час, а потім забрати. Крім того, ми здійснюємо доставку суші, ролів додому по Київу. Наші привітні кур'єри доставлять Ваше замовлення їжі додому в найкоротші терміни.

Крижаний акваріум

На північному сході Японії, в місті Кесеннума, розташований не зовсім звичайний океанаріум. Чи заради економії на риб'ячому кормі, чи в ім'я перемоги над літньою спекою, чи для залучення туристів, океанаріум "Kori no Suizokukan" зроблений із застосуванням нестандартної акваріумної техніки. Назва його перекладається українською як "Крижаний акваріум". Воно абсолютно виправдано, оскільки всі його морські мешканці - близько 80 видів плавучої фауни - просто-напросто заморожені в крижаних брилах . Все це для більшого ефекту підсвічується синім кольором, що створює атмосферу занурення в крижану печеру. Температура тут всього 5 градусів за Цельсієм, тому оглядати експозицію доведеться в куртках і теплих штанах - їх дбайливі японці Вам видадуть.

Мобільний Робот ГАНДАМ

Якщо Вам подобаються японські мультфільми, то, напевно, Вам знайоме таке ім'я, як робот ГАНДАМ - герой одного з найтриваліших мультсеріалів. На острові Одайба чотири роки тому відбулося відкриття гігантської статуї цього героя - в повний зріст, можна сказати. Створений з надміцного пластику робот може стріляти лазером, випускати пар і вертіти головою. Вночі ця надія і опора Японії виглядає ще більш ефектно, підсвічуючись як зсередини, так і зовні.

Музей локшини швидкого приготування

Японці відчувають крайню прихильність до своєї локшини. У Йокогамі ця прихильність зміцніла до такої міри, що там вирішили відкрити музей локшини в честь її ж сорокаріччя. Тут Ви зможете дізнатися цікаві подробиці, що стосуються історії цього продукту. Вважається, що перша локшина швидкого приготування була придумана ще в 16 -му столітті. Один хитрун - кухар з Янчжоу став смажити локшину, а потім її розігрівати в киплячій воді, щоб менше було клопоту. Музей займає площу 10000 квадратних метрів. До всього іншого, Вам дозволять самостійно взяти участь у процесі виготовлення продукту.

Гігантська пила

Складно пояснити, що саме хотів сказати автор цієї неймовірних розмірів пилки, що розрізає Токіо на дві частини. Але факт залишається фактом - здоровенний будівельний інструмент щільно засів в земній корі Японських островів.

Токійський Амур

У Токіо величезною популярністю користується жартівник - Амур. Прогулюючись по столиці Японії, ніколи не знаєш, з якого кута він на тебе раптово накинеться і випустить стрілу кохання.

Залізничний монумент

У місті Кавасакі можна подивитися на монумент у вигляді цегляного будинку, що наполовину виглядає з землі. Поруч з ним розташовані великі білі мистецькі об'єкти, що нагадують віддалено метеликів і равликів. Називається пам'ятник "Залізничний монумент".

Train pusher

Встигнути об'їздити більше пам'яток Японії Вам, звичайно ж, допоможе метрополітен. У багатьох країнах метро настільки красиве, що й саме вважається пам'яткою. Ну а що стосується Японії, тут потрібно відзначити наявність в місцевій підземці спеціальних співробітників, які піклуються про те, щоб Вам не довелося чекати наступний вагон в годину пік. Вони називаються oshiya або " Train pusher " (поїзний штовхач). Ці браві хлопці дбають про те, щоб усі помістилися в поїзд, в буквальному сенсі заштовхуючи пасажирів у вагон.

Розширюйте горизонти з Суши Wok!

25.04.2014

← Смотреть другие Статьи

Соціальні мережі
© 2012 — 2018 Мережа магазинів «Суши WOK»
 
РЕГИСТРАЦИЯ
Имя
E-mail (Логин)
E-mail - это Ваш логин на сайте
Пароль
от 6 до 20, латиница, цифры, знак _ -
Повтор пароля
×
ВХОД
E-mail (Логин)
Пароль
  Забыли пароль?
×