Статті


Мелодійний гай Саган

Мелодійний гай Саган

На Землі є місця, які потрібно обов'язково побачити, а є ті, які потрібно... почути. Останніх досить багато в Японії, і одним з таких місць є бамбуковий гай Саган. Звуки, що видаються хитаючимися на вітрі бамбуковими деревами, не порівняти ні з якими іншими лісовими звуками, настільки вони неповторні. Кажуть, тут можна не тільки розслабитися, але і зрозуміти сенс життя.

З нашої статті Ви дізнаєтесь:

  1. 1. Що таке гай Саган.
  2. 2. Де вінрозташовується.
  3. 3. Історію гаюСаган.
  4. 4. Чому відвідування гаюСаган робить благотворний вплив.

Для того, щоб відчути себе краще, не обов'язково їхати в гай Саган. Знайти куточок умиротворення можна і в нашому суєтливомуоточенні. Відволікаючись від справ, які несуться нескінченною низкою, проведіть час наодинці з собою. Найпростіше, що може підняти настрій і підвищити життєвий тонус - звичайно ж смачна їжа! Приходьте в наші магазини суші і все для суші, замовте суші, роли, локшину в коробочках і багато-багато іншого, що з легкістю підвищить Ваш настрій і поповнить запас енергії. Замовляйте суші, роли додому. У нас Ви завжди знайдете приємну атмосферу, доброзичливість співробітників і незмінно смачну японську їжу. У нашому розмаїтті меню кожен знайде щось на свій смак: суші, роли, запечені роли, набори ролів, супи, салати, китайську локшину в коробочках wok ... і все це за дуже спокусливими цінами! Замовивши їжу додому у нас в магазинах суші і все для суші, Ви не помилитеся!

Роща, створена ченцем

В епоху самураїв і сегунов Камакура, в сім'ї імператора народився хлопчик, якому судилося стати однією з величних постатей свого часу. Хлопчик виріс і став ченцем, але це не 

завадило йому бути політичним діячем, поетом і сенсеєм (наставником), відомим по імені Мусо Сосеки. А ще він прославився як неперевершений майстер садового мистецтва.

Одна з найвідоміших робіт буддійського ченця Сосеки - парк Арасіяма навколо заснованого ним в 1345 храмового комплексу під назвою Тенрі - джі. Розташувався парк на острові Хонсю на півночі префектури Кіото, за півгодини їзди від міста Кіото. Кожна частина парку продумана до дрібниць і має символічний сенс, так як і створювався він не без підтексту - для того, щоб споглядати і пізнавати відповідно філософії і релігії дзен, яку сповідував Мусо Сосеки.

Найвідоміша частина Арасіяма - бамбуковий гай Сага або бамбуковий ліс Саган.

У країнах сходу давно знають про дивовижні властивості бамбука - в Індії він вважається символом дружби, в Китаї - символом довголіття, а Японії вірять, що бамбукові дерева захищають від злих духів, саме тому вони оточують багато японських храмів. У районі сага з бамбука роблять кошики, коробки і навіть посуд.

Серед 40 -метрової трави

Вважається , що сага був висаджений Сосеки приблизно тоді ж , коли і весь парк , але справа в тому , що більшість садових творінь монаха- дизайнера постраждали під час війни Онін . Тому бамбуковий гай , яку сьогодні бачать туристи , - реконструкція тієї , якої милувалися в XIV столітті. Але бамбук - таке злакова рослина , яке характеризується дуже швидким зростанням , завдяки чому створюється враження , що тутешнім деревам і справді кілька сотень років.

Сага займає площу в 16км ² . Крізь дерева прорізані алеї для прогулянок , а сам ліс відокремлений від алей парканом з висохлих стебел бамбука - виглядає дуже натурально. Що стосується сорту самого бамбука , то , як і у всій Японії , тут переважає різновид « Мосо ». Цей деревоподібний бамбук росте не просто швидко , а надшвидкої , досягаючи всього через місяць висоти в 20 метрів! Діаметр такого стебла ( так, саме стебла , а не стовбура , тому що бамбук - це скоріше трава , ніж дерево) становить 20см. Але ця висота - тільки половина потенціалу його росту , тому що крайній межа - 40 метрів.

Прекрасний у будь-яку погоду

Ця частина саду Арасіяма настільки мала, що являє собою скоріше дійсно гай, ніж ліс. Обійти її можна за якихось 15 хвилин, але вони будуть незабутніми. Більше того - за цей час можна отримати справжню психологічну розрядку і релакс, які не забезпечить навіть найбільш професійний психотерапевт.

Бамбукові дерева настільки тонкі і високі, що зближуючись верхівками, утворюють своєрідний зелений тунель. Їх особливість в тому, що всі стебла однаково рівні й стрункі. Начебто і погляду ні на чому зупинитися, настільки все однакове. Але в той же час очі не втомлюються дивитися на ці ідеальні ряди рослин. І це тільки частина розслабляючого ефекту. Весь секрет бамбукового саду - у своєрідному звуці, видаваному стеблами, ща хитаються на вітрі. Вони вдаряються один по одному, а оскільки є порожніми всередині, створюють мелодійний перестук, який заспокійливо впливає на нервову систему.

Тому відвідувачу, який потрапив у Саган у вітряну або дощову погоду, слід тільки порадіти, адже він може почути бамбукову мелодію. І тоді, можливо, він відчує сенс великої філософії дзен, одна з тез якої говорить: «Втратити або придбати, - нехай це буде для нас все одно: давайте приймати все, що приносить нам карма». Японський уряд вніс звуки бамбукового гаю сага в сотню охоронюваних пам'яток країни.

Знаходьте умиротворення разом з Суши Wok!

08.05.2014

← Смотреть другие Статьи

Соціальні мережі
© 2012 — 2018 Мережа магазинів «Суши WOK»
 
РЕГИСТРАЦИЯ
Имя
E-mail (Логин)
E-mail - это Ваш логин на сайте
Пароль
от 6 до 20, латиница, цифры, знак _ -
Повтор пароля
×
ВХОД
E-mail (Логин)
Пароль
  Забыли пароль?
×