Про нас

«Суши Wok» - перша компанія в Росії, що працює в модному форматі take-away. Це формат закладів, які спеціалізуються на системі «готові страви на винос». Перший магазин відкрився в Санкт-Петербурзі в 2011 році, а зараз мережа нараховує вже більше 500 магазинів.

Наші переваги:

- Найвища якість інгредієнтів. Компанія ретельно слідкує за поставками продуктів, за термінами, умовами зберігання і реалізації, співпрацює тільки з перевіреними партнерами. Таким чином, Ви можете бути впевненими, що Ваш заказ буде завжди свіжим.

 
- Дивовижне розмаїття страв. Серед розмаїття представлених суші та ролів від мережі Суши Wok варто перерахувати хоча б частину інгредієнтів, щоб зрозуміти чудові смакові поєднання китайських і японських страв. У меню представлені різні морепродукти і риба - лосось, вугор, краб, креветки, ікра масаго і лососева ікра, мідії, гребінець. Ми пропонуємо Вам страви вишуканої кухні, яка зберігає свої кулінарні традиції впродовж тисячолітньої історії країн Сходу.
 
 
- Лідери формату take-away. Компанія першою запровадила цей формат у Росії, і кожен місяць відкриває нові магазини, сприяючи розвитку даного сегмента.
 
 
- Швидко. Ви можете зробити попередній заказ по телефону або на сайті, замовити доставку в зручне місце і час або забрати страви по дорозі додому або в офіс.
 
 
- Доступно. Ми пропонуємо Вам японські та китайські страви за  демократичними цінами, а також Вас чекають постійні акції та спеціальні пропозиції. Ви отримуєте улюблені роли та суші ресторанної якості за зниженими цінами.
 
 
- Смачно. Меню Суши Wok порадує найвибагливішого гурмана. На Ваш вибір різноманітні роли і суші - з вугрем, з крабом, з ікрою масаго, з омлетом тамаго, з креветками, з гребінцем, з лососем... Кожен рол має свій неповторний смак. Наші кухарі - справжні майстри своєї справи, які перетворили приготування японських страв у мистецтво.
 
 
- Особлива атмосфера. Магазини Суши Wok відрізняються неповторним лаконічним стилем і дизайном. В основі нашого нового фірмового стилю - японське традиційне мистецтво «хайку». Це поезія, вільна від канонічних правил, в якій поєднуються лаконічність і філософський світогляд. Кожне хайку - це почуття-відчуття, відбите у віршованому образі. Хайку оспівують красу і гармонію - цвітіння сакури, повний місяць на небосхилі, туманність осінніх вечорів. Рядки відомих віршів прикрашають новий інтер'єр магазинів Суші Wok, підкреслюючи союз зовнішньої і внутрішньої краси, краси дизайну і японських страв.
 

Ви можете замовити улюблені страви на сайті або за телефоном. Ваше замовлення негайно надійде на кухню після узгодження. Це означає, що ми доставимо Вам тільки свіжі щойно приготовані суші і роли. Ми гарантуємо незмінно високу якість кожного замовлення. Ваше замовлення виконують кухарі - сушісти на професійному обладнанні, а шеф-кухар постійно працює над покращенням меню, додаванням оригінальних рецептів.

Ви можете отримати насолоду від різноманітності суші, ролів і гарячих страв не виходячи з будинку або офісу. А особливі бізнес-ланчі, що складаються з улюблених ролів, класичного японського супу, салату та гарячої страви допоможуть Вам швидко відновити сили і надихнуть на нові ідеї!

Все це ми пропонуємо за найнижчими цінами. Суші від 12 грн., роли від 19 грн., модна локшина в коробочці wok - від 55 грн.!

Наше завдання-зробити замовлення японських і китайських страв максимально зручним, економлячи Ваші гроші і час!

У цьому і полягає унікальність формату «take-away». Ми готуємо суші і роли з любов'ю, ретельно відбираючи продукти і стежачи за рецептурою, роблячи кожен Ваш день незабутньою подорожжю в світ японської та китайської кухні. Суши Wok - атмосфера вишуканого свята у Вас вдома!

Також в магазинах Суши Wok можна придбати всі необхідні інгредієнти для приготування суші, ролів і локшини в домашніх умовах. Щомісяця ми проводимо спеціальні акції.

Знайдіть найближчий до Вас суші шоп на карті. Доставка суші формату "суші шоп".

Соціальні мережі
© 2012 — 2018 Мережа магазинів «Суши WOK»
 
РЕГИСТРАЦИЯ
Имя
E-mail (Логин)
E-mail - это Ваш логин на сайте
Пароль
от 6 до 20, латиница, цифры, знак _ -
Повтор пароля
×
ВХОД
E-mail (Логин)
Пароль
  Забыли пароль?
×